Yaklaşık 500 Kişi Arama Çalışmalarına Katıldı

Yaklaşık 500 Kişi Arama Çalışmalarına Katıldı

İznik ilçesi Göllüce köyüne evinden çıktıktan sonra bir daha geri dönmeyen Mehmet Ali Koldaş (48)’ı aramak için geniş çaplı arama çalışmaları başlatıldı. Jandarma ekipleri yanı sıra AFAD, İHH, NAK, ANDA ve gönüllü vatandaşların katılımı ile yaklaşık 500 kişi arama çalışmalarına katıldı.

Olay, Bursa’nın İznik ilçesi Göllüce Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre, dün akşam saat 19.00 sıralarında eşi ile bilinmeyen bir sebepten dolayı tartışan 48 yaşındaki Mehmet Ali Koldaş, dün gece evden ayrılması ardından bir daha eve dönmedi. Bir çocuk babası Koldaş’ı merak eden yakınları jandarma ekiplerine haber verdi. Dün geceden beri haber alınamayan adamı aramak için Jandarma ekipleri yanı sıra AFAD, NAK, ANDA, İHHA arama kurtarma ekipleri de seferber oldu. Mehmet Ali Koldaş’ın evden çıkarken telefonunu da evde bıraktığı, en son olarak köydeki marketten 2 paket sigara aldığı öğrenildi. Sabahın erken saatlerinden beri devam eden arama çalışmalarında şu ana kadar bir sonuca ulaşılamadı. Arama çalışmalarının devam edeceği bildirildi.

Konu ile ilgili olarak açıklamada bulunan Göllüce köyü muhtarı Osman Bayer, “  Mehmet Ali Koldaş arkadaşımızı köyde çok sakin biri olarak tanıyoruz. Aldığı bir krediden sonra bazı sıkıntılar yaşadığını biliyoruz. Köyümüz ve çevresindeki arama çalışmaları yanı sıra ülke çapında da aramalar yapılıyor. İnşallah hayırlısı ile mutlu haber alacağımızı umuyorum.” Diye konuştu.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sosyal Medyada Paylaşın: