Selçuk İlköğretim Okulundan Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları

Selçuk İlköğretim Okulundan Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları

Bursa ili İznik ilçesi Selçuk İlkokulu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yönetici ve öğrencileri ile farklı bir etkinliğe imza attı. İznik ilçesi Selçuk ilkokulu 20 idareci ve öğretmen eşliğinde 367 öğrenci Cumhuriyet Bayramı’nın 96. Yılında Türk bayrağı temalı gösteriyle kutladı.

Selçuk İlkokulu Müdürü Metin Çatak,  konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, idareci ve öğretmenler olarak, Cumhuriyet’in kuruluşunun 96’ncı yıl dönümü dolayısıyla farklı bir etkinlik hazırlamaya karar verdiklerini belirterek, “  5 gün boyunca çalışma yapıldı, ayrıca karografisi içinde tüm öğrencilerin söylediği marş sınıflar ayrı ayrı olmak üzere bir hafta çalıştılar. 20 idareci ve öğretmen, 367 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz bu etkinlik, Cumhuriyetimizin 96.yılına ve Barış Pınarları harekatına atfen, Mehmetçiğimize destek için yapıldı.” Diye konuştu.

Konuşmasının devamında ortaya güzel bir çalışma çıktığını vurgulayan Çatak, “Bütün öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz bu etkinliğe gönülden destek verdi. Herkesin gönlünü doyuran bir çalışma oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.
Yapılan etkinlik için hazırlık çalışmaları bir hafta boyunca kayıt altına alınırken çekilen dron görüntüleri dikkat çekti.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sosyal Medyada Paylaşın: