İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İznik’te Al Yazmalar İle Karşılandı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İznik’te Al Yazmalar İle Karşılandı

Bursa’nın İznik ilçesindeki miting öncesi Boyalıca köyünde halkı selamlayan Akşener, köylü kadınlarının tezahüratı ile karşıladı. Boyalıca’lı kadınların rengarenk yazma taktıkları Akşener, “ Sizler zeytin üreticilerisiniz. Afrin’den zeytin ithal ettiler. Beyefendinin kulağını çekin” dedi.

Karacabey ve Orhangazi’den sonra İznik’in Boyalıca köyünde karşılanan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e köylü kadınların ilgisi büyük oldu. El emeği göz nuru işledikleri al yazmalarını çıkarıp Akşener’in boynuna astılar.  Akşener, “31 Mart günü beyefendinin kulağını çekin. Anne terliği atın anne terliği” dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Boyalıca’nın ardından İznik’te vatandaşlara seslendi. Akşener, Erdoğan’a yüklenerek, “İznik çinisi hak ettiği yerde mi? Hani dünya markası yapacaktın. Zeytini satabildiniz mi? 5 liraya mal ettiniz, 2 liraya bile satamıyorsunuz. Depolar da eliniz de kaldı. Zeytini nereden alıyor? Tunus’tan, Afrin’den ithal ediyor. Zeytin yağı keza öyle. Bunlar size İhanet ediyor ihanet. 3600 ne oldu. Yalandan kim ölmüş. Hani 24 Haziran’da uçacaktınız, ne oldu?  Sonuçta 500 milyonluk uçaklar, kapanan fabrikalar. Bugün bu alana  bakıyorum da o kulak çekilecek artık. O kulağı çektiğiniz de önce damat gider. Bu iş kesinleşti. Beni mahkemeye verecekmiş, hapse attıracakmış. Vız gelir tırıs gider. Bursa ve İznik kararını vermiş bu iş bitmiş. Martın sonu hem bahar hem bayram olacak” dedi

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sosyal Medyada Paylaşın: