Göl-Der, Kuruluşunu Tamamladı

Göl-Der, Kuruluşunu Tamamladı

İznik-Orhangazi ve Köylerini temsil etmek, sorunlarını ortaya koymak, çözümler üretmek ve bölge hakkındaki her konuya müdahil olmaya çalışmak amacı ile kurulan Göl-Der yönetimi 1. Olağan Genel Kurulunu yaparak faaliyetlerine başladı.

Göl-Der Genel Başkan’ı Semih ÖZ ve yönetim kurulu üyeleri ofisimizde yaptığımız görüşmede Genel Başkan Semih ÖZ, “ İki ilçenin ortak simgesi ve değeri olan İznik Gölünü, bölgenin değeri olan zeytinini ve bölgeyi bir araya getirmek için iki elin bir araya geldiği bir logo’ya sahip bir derneğiz. İki ilçenin Bursa’da daha iyi temsil edilmesi ilk önceliğimiz. Bunun için güçlü ve konularında uzman isimlerden oluşan ve her siyasi görüşe sahip arkadaşların olmasına özen gösterdiğimiz bir yönetim meydana getirdik.” Diye konuştu.
Ayrıca bölge de iyilik hareketi de olmayı hedeflediklerinden bahseden Başkan Semih ÖZ, imkanlarının el verdiği düzeyde ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmaya çalışmak, öğrencilere burs vermek ve Kadın Derneklerini bir çatı altına toplayarak ürünlerinin değerlendirilmesi noktasında destek olmak gibi projeleri olduğunu söyledi. Bölgede farklı etkinlikler yaparak sosyalleşme noktasında da destek olmak istediklerini, bu neden ile 23 Ağustos Cuma akşamı Orhangazi Amfi tiyatro da Selçuk BALCI konseri düzenlediklerini ve tüm bölge halkının desteğini beklediklerini ifade etti.

göl-der

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sosyal Medyada Paylaşın: