Şaka Gibi, Lokantanın Veresiye Defterini Çaldılar

Şaka Gibi, Lokantanın Veresiye Defterini Çaldılar

Bursa’nın İznik ilçesinde hırsızlar girdikleri lokantadan çalacak bir şey bulamayınca veresiye defteri ile 500 TL değerinde sucuk çaldı. Hırsızlık anı güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Olay İznik Sanayi sitesinde meydana geldi. Üç kişi oldukları belirlenen hırsızlık çetesi, sanayi sitesinde bulunan üç lokantadan ikisine hasar verdi. Hırsızların ilk olarak, Mustafa Şimşek’in sahibi olduğu lokantaya girdikleri belirlendi. Lokantada bir şey bulmayınca veresiye defteri ile 500 TL değerinde olduğu ifade edilen sucukları çaldılar. Buradan da hemen bitişikte olan Nihat Cünedioğlu’na ait lokantaya girerek kasadaki bozuk paraları çaldılar. Yüzlerini gizlemedikleri görülen üç hırsız olay yerinden kaçtı. Güvenlik kameralarını inceleyen polis hırsızların peşine düştü.

Konuyla ilgili açıklama yapan işletme sahibi Mustafa Şimşek, “Sabah geldiğimde dükkandaki hasarı fark ettim. Pencere camını kırıp, içeri girmişler. Kasa bölümünde veresiye defteri vardı. Para bulamayınca defteri almışlar. Ardından da sucukları. Polis, konuyu araştırıyor” dedi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sosyal Medyada Paylaşın: