Bilgilendirme Sunumlarını Yaptılar

Bilgilendirme Sunumlarını Yaptılar

Eşrefzade Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Almanya ve İtalya’da tamamladıkları Erasmus+ Mesleki Eğitim Programı Hareketlilik Projesi ardından yaygınlaştırma faaliyetleri kapsamında okulun diğer öğrencilerine ve öğretmenlerine bilgilendirme sunumlarını yaptılar.

Ulusal Ajans tarafından açılan 2018 yılı teklif çağrısı döneminde “EŞREFZADELİ ÖĞRENCİLER AVRUPADA STAJ ÇALIŞMASINDA” adı ile Almanya’nın Ludwigshafen ve İtalya’nın Chıeti şehirlerinde metal teknolojisi alanı ve elektrik teknolojisi alanından olmak üzere 14 öğrenci ve iki öğretmenden oluşan ekip ile gerçekleştirilen Erasmus projesi sona erdi.
Eşrefzade Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen proje ile 14 öğrenci 15 günlük staj dönemlerini tamamladı. Staj dönemi ardından Eşrefzade Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda gerçekleştirilen bilgilendirme sunumu ile öğrenciler deneyim ve tecrübelerini öğrenci ve öğretmeleri ile paylaştı. Öğrencilerimizi ve okul müdürlüğümüzü başarılı çalışmalarından dolayı kutluyoruz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sosyal Medyada Paylaşın: