İlkokul Öğrencilerinin Dilekleri Gerçek Oldu

İlkokul Öğrencilerinin Dilekleri Gerçek Oldu

QNB Finansbank ve Çocuklar Hepimizin Eğitim ve Öğretimi Destekleme Derneğinin yaptığı ortak proje kapsamında “Bir Dilek Dile Gerçek Olsun” Projesi kapsamında öğrenciler diledi, QNB Finansbank’da çalışan finansçı gönüllüler gerçekleştirdi.

QNB Finansbank Pazarlama Bölümü ve Çocuklar Hepimizin Eğitimi ve Öğretimi Destekleme Derneğince hayata geçirilen “Bir Dilek Dile Gerçek Olsun”” projesi kapsamında yaklaşık 150 öğrencinin dilekleri bayram öncesi yerine getirildi.
Kompozisyon kanalı ile öğrencilerin istekleri sorulan proje kapsamında, çocukların büyük bölümünün kitap, oyuncak, mont, ayakkabı, eğitim malzemeleri istedi. Dilekte bulunan çocukların bayram hediyeleri, İznik Tacir İlk ve Orta okulunda yapılan tören sonrası öğrencilere tek tek dağıtıldı. Dernek yöneticilerinin katıldığı etkinlikte hediyelerini alan çocuklar büyük mutluluk yaşadı.

Yarıyıl tatiline başlayacak ilkokulun öğrencilerinin, hayal dünyalarında yarattıklarını gerçeğe dönüştürmek, bireysel veya kolektif isteklerini, umutlarını paylaşmalarını sağlamak, bu dilekleri gerçekleştiğinde kendilerine verilecek mesajın, değerler üzerinden kurulan bir dünyada bütünsel bakış açısını sağlayarak, ders çalışma motivasyonunu artırmak ve  hafızalarında “özel bir anı yaratma” hedeflenen proje kapsamında İznik Tacir İlk okulu ve Ortaokuluna yapılan ziyarette 7. sınıflara Hayat Şimdi Platformu kurucularından Uzman Dr. Eda USLU ve Yaşam Koçu Nilay KARATOSUN tarafından “Nasıl Vizyoner Olunur?” Atölye çalışması düzenlendi.

Çocukların eğitim ve sosyal hayatlarına katkı amacıyla projeler üreten Çocuklar Hepimizin Derneği yöneticileri çalışmalarına öğrencilere maddi destek sağlamanın yanı sıra çocukların sosyal gelişimine katkıda bulunacak çalışmalar planlayarak hayata geçirmeyi, öğrencilerin öğrenim hayatlarına dokunarak onların geleceklerini kurmaya yardımcı olmaya devam edeceklerini açıkladılar.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sosyal Medyada Paylaşın: