Ahmet Turan Ziraat Odası Başkan Adaylığını Açıkladı

Ahmet Turan Ziraat Odası Başkan Adaylığını Açıkladı

9 Şubat Cumartesi günü yapılacak İznik Ziraat Odası Başkanlığı seçimlerinde Ahmet Turan, Ziraat Odası başkan adaylığını açıkladı.

Üç dönedir Vahit Mutlu’nun başkanlığını yürüttüğü İznik Ziraat Odası, 9 Şubat Cumartesi günü yapılacak olağan seçimli mali kurula hazırlanırken aynı yönetimde iki dönemdir yönetim kurulu üyeliğini yapan Ahmet Turan’da İznik Ziraat Odası başkanlığına adaylığını açıkladı.  Bir dönem Candarlı köyü Muhtarı olan Ahmet Turan, şu an Sizmari Doğa Evlerinin sahibi ve işletmeciliğini yürütüyor.
Ahmet Turan, “ Daha iyi bir hizmet için “ aday olduklarını açıklarken beraber yola çıktığı isim listesini önümüzdeki günlerde açıklayacağını ifade etti.

Bu güne değin İznik Ziraat Odası Başkanlığı konusunda birçok adayın ismi ön plana çıksa da şu an farklı başkan adaylarından resmi bir açıklama yapılmadı. Toplam 46 delegenin oy kullanacağı İznik Ziraat Odası başkanlığı seçimlerinde bugün itibari ile seçimlere adaylığını resmi olarak açıklayan Ahmet Turan ve mevcut başkan Vahit Mutlu’nun listeleri yarışacak.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sosyal Medyada Paylaşın: