İznik Gölü’nde 4 kişi boğularak öldü!

İznik Gölü’nde 4 kişi boğularak öldü!

Olay İznik Gölü sahilinde yaşandı. Uyarı tabelası olmasına rağmen İznik Gölü’ne giren biri 14 yaşında çocuk olmak üzere 4 kişi boğularak hayatını kaybetti.

Bursa’nın Yenişehir ilçesinde yaşanan Cemil Özdemir (55), eşi Aynur Özdemir (43) ile komşusu olduğu ifade edilen Zehra Kebapçı (26) ve Melike Kebapçı’yla (14) beraber İznik ilçesinde yaşayan akrabalarını ziyaret etti.

Ziyaret sonrasında Derbentaltı mevkii’nde piknik yapan 4 kişi, “Dikkat akıntı vardır. Burada göle girmek yasaktır” uyarı tabelası olmasına rağmen serinlemek için İznik Gölü’ne girdi.

Alınan bilgiye göre Melike Kebapçı’ın (14) ilk olarak suya girdiği ve Zehra Kabakçı, Aynur Özdemir ve Cemil Özdemirin’ de onu kurtarmak için arkasından suya girdiği sanılıyor.

Olayda hayatını kaybeden Cemil Özdemir (55), Aynur Özdemir (43)  ve Zehra Kebapçı (26)’nın cesetleri olay yerine çağrılan 112 Acil ekiplerince İznik Devlet Hastanesine kaldırılırken Melike Kebapçı’ın (14) sahilden 18 metre açıkta bulunan cesedi  olay yerine çağrılan Emniyete bağlı dalgıçları tarafından çıkarıldı.

Olay ile ilgili soruşturmaya jandarma tarafından devam ediliyor .

Sosyal Medyada Paylaşın:


Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

ayak mantarı kredi hesaplama