İznik Vergi Dairesi Yeni Yüzüyle Hizmete Açıldı

İznik Vergi Dairesi Yeni Yüzüyle Hizmete Açıldı

Uzun yıllardır hükümet konağı olarak kullanılması ardından geçtiğimiz yıllarda Vergi dairesi olarak kullanılmaya başlanılan İznik’in sembol binası yapılan restorasyonu ardından yeni yüzüyle hizmete açıldı.

Bursa Vergi Dairesi Başkanı Nuri Karakaş‘ın katılımıyla yapılan açılış törenine İznik Kaymakam Vekili Suat Seyitoğlu, Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Abdullah Karadağ, İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, Ak Parti İznik İlçe Başkanı Tamer Mahmut Hersek, İl ve ilçe genelinden çok sayıda protokol üyeleri ile vatandaşlar katıldı.

Bursa Vergi Dairesi Başkanı Nuri Karakaş açılışta yaptığı konuşmasında “Vergi devletlerin vaz geçilmez unsurları arasındadır. Bizler bu hizmeti sunarken milletimizin hak ettiği kaliteli

hizmeti en iyi bir şekilde vermek zorunluluğunu hissediyor ve bu düşünce ile ilerdeki hizmet binaları yanında ilçelerdeki hizmet binalarımızı da günün şartlarına göre yeniden tasarlıyoruz. Milletimizin personelimiz ile birlikte işlerini en hızlı şekilde, güler yüz ve tatlı dil prensibiyle ortaya koyabileceği ortamları oluşturuyoruz. Belediye başkanımız Osman Sargın’a verdiği destekleri için teşekkür ediyorum ” dedi.

VATANDAŞLARIMIZ HER ŞEYİN EN GÜZELİNE LAYIKTIR

Açılışta konuşan İznik Belediye Başkanı Osman Sargın  ise konuşmasında “İlçemizin merkezi yerinde bulunan bu bina adeta ilçemizin vitrini konumunda. Bu kapsamda yapılan proje çalışmaları ile ilçemize yakışır bir şekilde yapılan düzenleme sonrası bina yeni görünümüne kavuştu. Gerek çevresi ve gerek dış görünümü ile ilçemize yakışır bir bina oldu. Tarihte ecdadının yazdığı tarih gibi 15 Temmuz’da da göğsünü ülkesi ve milleti için siper eden bu aziz millet her şeyin en iyisine layıktır. Bu vesile ile emeği geçen herkese teşekkür ediyor, ilçemize ve hemşerilerime hayırlı olsun diyorum” dedi.

Konuşmalar ardından açılış kurdelası protokol tarafından kesilirken açılış töreni mini kokteyl ile sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:


Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

ayak mantarı kredi hesaplama