Minik öğrenciler hayallerine kavuştu

Minik öğrenciler hayallerine kavuştu

Kılıçaslan ilk okulu öğrencileri Çocuklar Hepimizin Eğitim ve Öğretimi Destekleme Derneği önderliğinde yapılan bir proje ile hayallerine kavuştu.

İznik Kaymakamlığı, İznik Belediyesi, Milli Eğitim Müdürlüğü, ve Özpaş İznik Şubesi Müdürü Orçun Yücel ortaklığıyla gerçekleştirilen proje kapsamında çocukların hayalleri ve istekleri tek tek sorularak ortaya çıkarılması ardından İznik belediyesi kayıkhane tesislerinde yapılan bir tören ile minik öğrenciler hayallerine kavuştu.

Bir sürü şekerim olsun, süslenmeyi çok seviyorum takı çantası istiyorum, ailemle birlikte sahilde sabah kahvaltısı yapmak istiyorum,  yıldızları görmek için teleskop istiyorum gibi ilginç hayallerin yanında ilk okul ikinci sınıf öğrencisi Sümeyye Emir ise bir ata binip bindiği atı havuçla beslemek hayaline bu proje ile kavuşmuş oldu.

Çocuklar Hepimizin Eğitim ve Öğretimi Destekleme Derneği Başkanı Prof.Dr. Şermin Tekin, çocuklara yönelik gerçekleştirdikleri yeni bir bir projenin daha mutluluğunu yaşarken konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Osman Sargın, ” Bugün öylesine anlamlı ve öylesine güzel bir etkinlik gerçekleştirdik ki minik yavrularımızın gözlerindeki mutluluk görülmeye değerdi. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:


Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

ayak mantarı kredi hesaplama