İznik Kültür Sanat ve Çini Festivali’nde Berkay Coşkusu

İznik Kültür Sanat ve Çini Festivali’nde Berkay Coşkusu

Bu sene üçüncüsü düzenlenen İznik Kültür Sanat ve Çini Festivali etkinlikleri çerçevesinde İznik’te sahne alan Berkay dinleyicileri coşturdu.

Üç gün sürecek festival etkinliklerinin ikinci gününde Belediye önünde kurulan sahnede İzniklilerle bir araya gelen Berkay, birbirinden güzel coşkulu şarkıları ile dinleyicileri adeta büyüledi. Soğuk havaya rağmen yüzlerce kişinin katıldığı konserde sahneye davet edilen İznik Kaymakamı Ali Hamza Pehlivan ve belediye başkanı Osman Sargın sempatik sanatçı Berkay’a İznik Çinisinden bir vazo hediye ettiler.

Belediye başkanı Osman Sargın sahnede seyircilere hitaben yaptığı konuşmada,” Bitinya’nın altın şehri, Roma ve Bizans’ın kültür şehri, Selçuklu’nun ilk Türk başkenti, Osmanlı’nın alimler şehri İznik’e hepiniz hoş geldiniz. İznik Kültür Sanat ve Çini Festivali dolayısı ile bizlerle birlikte olan Berkay kardeşimize teşekkür ediyorum.İznik ve İznikli hemşehrilerimiz için ne yapsak azdır.” dedi.

Gecenin sürprizi ise Kaymakam Ali Hamza Pehlivan’dan geldi. Berkay’ın ricası ile karadeniz bölgesine ait “Divane aşık” isimli şarkıyı seslendiren kaymakam Pehlivan, seyircilerden yoğun bir alkış aldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:


Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

ayak mantarı kredi hesaplama