Bazilika, Koray Avcı İle Yeni Yüzüne Kavuştu

Bazilika, Koray Avcı İle Yeni Yüzüne Kavuştu

Güçlü sesi ve samimi yorumları ile kısa sürede zirveye çıkan Koray Avcı, bugün göl sahil bölgesindeki Cafe Bazilika isimli kafeterya açılışında İznikliler ile buluştu.

M.Ali Doğan ve Mehmet Batuhan Atış isimli genç girişimcilerin sahibi olduğu kafetarya açılışında sahne alan ünlü şarkıcı Avcı, kendisini dinlemeye gelenlere unutulmaz anlar yaşattı. 45 dakika sahnede kalan Avcı, 6 şarkı seslendirdi. Göl sahil caddesinde gerçekleşen konseri izlemeye gelen vatandaşlar doyasıya eğlenme imkanı yakaladı.

Kafeteryanın açılış kurdelesini ünlü sunucu Özlem Yıldız ve İznik belediye başkanı Osman Sargın kesti. Özlem Yıldız, “İznik gerçekten keyifli bir yer” diyerek İznik’e hayranlığını ifade ederken, Başkan Sargın’da “İznik gün geçmiyor ki her gün değişiyor, gelişiyor. İlçemize böylesine güzel bir tesis kazandıran kafeterya sahibi genç arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İznik’e ne yaparsak yakışıyor, işte bugünde göl sahilinde güzel bir tesisin açılışındayız. Kendilerine İznikliler adına tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:


Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

ayak mantarı kredi hesaplama