Yatırımcıların Yeni Gözdesi: İznik

Yatırımcıların Yeni Gözdesi: İznik

İznik tarihi mirası, doğası ve gölü ile yıllardır sakin bir hayat isteyenlerin tercihleri arasında yer alırken son yıllarda ise artan yatırımlar ile Türkiye’nin dört bir yanından gayrimenkul ve emlak yatırımcılarını çekiyor. Yapılan yeni yollar ve altyapı projeleri ile yeni bir kimliğe bürünen İznik emlak sektöründe yaşanan hareketlilik ile de değerine değer katıyor.

Son yıllarda İznik konut projeleri birer birer yükselmeye devam ederken, bu projeler İznik’in gelişiminde de önemli bir rol oynuyor. Yıllardır bir çiftçi kenti olan İznik satılık daire ve gayrimenkul projeleri ile artık Marmara Bölgesinin en hareketli kentleri arasına girmeye başlıyor. Özellikle Osmangazi köprüsü ve Orhangazi İzmir otobanı projesi ile bir çok büyükşehir ile İznik arası 1 saate inerken, bu durum İstanbul başta olmak üzere bölgeden ev almak isteyenleri İznik’e yönlendiriyor.

İZNİK EMLAK SEKTÖRÜ YATIRIMCILAR FIRSATLAR SUNUYOR!

Yatırımcıların yeni gözdesi olan İznik arsa fiyatları noktasında da değerlenmeye devam ediyor. Yıllardır bir çiftçi kenti olan İznik yatırım çeşitliliği ve sunduğu fırsatları ile artık sadece çiftçilere değil her alandan yatırımcılara kucak açıyor. Bölgede yatırım yapmak isteyenler için bir çok büyükşehire yakınlığı, eşsiz doğası ve gölü ile İznik emlak sektörü birbirinden cazip fırsatlar sunuyor.

İznik tarihi suriçi bölümünde koruduğu güzellikleri, yenilenen altyapısı ile butik bir sakin kenti andırırken, yeni projeler ile özellikle İstanbul Kapı bölgesi modern site ve binalarıyla bir büyükşehiri andırıyor. Bu durum Türkiye’nin bir çok bölgesinden yatırımcıları bölgeye çekerken; İznik yatırımcıların yeni gözdesi olmaya devam ediyor.

KAYNAK: HERA EMLAK

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:


Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

iznik rehber gss borç sorgulama