Ceyhun İrgil: “Vatandaşımız ‘Hayır’ diyor”

Ceyhun İrgil: “Vatandaşımız ‘Hayır’ diyor”

CHP Bursa Milletvekili Ceyhun İrgil, CHP İznik ilçe Örgütü ile beraber İznik Gölü sahilinde Cumhurbaşkanlığı sistemine yönelik “Hayır” bildirisi dağıttı.

Cumhuriyet Halk Partisi Bursa Milletvekili Ceyhun İrgil bugün CHP iznik İlçe Örgütü üyeleri ile beraber göl sahilinde Cumhurbaşkanlığı sistemi ve yeni anayasa değişikliğine yönelik Hayır bildirisi dağıttı. CHP İznik ilçe Başkanı Ayan Özer ve yönetim kurulu üyeleri ile beraber İznik sahilinde “Hayır” turu yapan İrgil, vatandaşlar ile görüşerek referandumla ilgili kısa açıklamalar yaptı.

Ceyhun İrgil: “Vatandaşımız ‘Hayır’ diyor”

Nisan ayında yapılacak referandum öncesinde “Hayır” kampanyası çalışmasına başlayan Cumhuriyet Halk Partisi üyelerine bugün CHP Bursa Milletvekili Ceyhun İrgil eşlik etti. İrgil yaptığı kısa açıklamasında, “CHP referandum çalışmaları sürecinde kimseyi kırmadan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendi çıkarları için getirmek istediği bu başkanlık rejimini vatandaşlara anlatacak. Bugün görüyoruz ki vatandaşlarımızın çoğu referandumda “Hayır” yönünde bir tercih kullanacak” ifadelerini kullandı.

Bildiri dağıtımı esnasında bir gencin yanına giden ve kendisinin AK Partili olduğunu öğrenen milletvekili İrgil, genç adama düşüncesini sordu. Evet yanıtı alan İrgil, kendisiyle biraz sohbet etti. Ardından birlikte fotoğraf çektirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:


Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

iznik rehber gss borç sorgulama